Підписатися на RSS

Користувачам надають послуги такі відділи та спеціалісти, як:

Відділ комплектування бібліотечних фондів

Вивчає сучасний книжковий ринок України та Росії, місцевих творів друку, комплектує фонд бібліотеки новими виданнями актуальної тематики, систематизує, обробляє нові надходження літератури, формує систему каталогів і картотек бібліотеки.

Кваліфікований бібліограф

Допоможе читачам бібліотеки у користуванні довідково-бібліографічним апапратом, у добірці тематичних списків літератури.

Відділ обслуговування читачів

Надає в користування літературу із загального фонду за межі бібліотеки, проводить масові заходи, систематично організовує книжково-іллюстративн виставки різноманітної тематики.

Відділ міжбібліотечного абонементу

Дає можливість користувачам і абонентам отримати документи, що відсутні у фонді ббліотеки, з будь якої бібліотеки Харківської області та країни.

Методико-бібліографічний відділ

Працює у напрямку методичного забезпечення діяльності бібліотек міста. Користувач бібліотеки знайде у відділі літературу з бібліотекознавства і бібліотечної справи, періодичні видання цього напрямку.

Інтернет-центр

Проводить безкоштовні тренінги, на яких вчить користувачів комп'ютерній грамотності, надає можливість працювати в програмі Microsoft Office Word 2010, шукати інформацію в Інтернеті, створити електронний поштовий ящик, зареєструватися в програмі Skype та соціальних мережах і т. д..

Кiлькiсть переглядiв: 870

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.